Sebastiaandillmann

Home » Interiéru a Exteriéru » Tajemství o kuchyni Provence pouze hrstka lidí ví – kuchyně Provence

Tajemství o kuchyni Provence pouze hrstka lidí ví – kuchyně Provence

Tajemství o kuchyni Provence pouze hrstka lidí ví – kuchyně Provence

Kuchyně Provence – Udlost funguje v tto form ji pt let, ve skutenosti m ale del tradici, protoe se inspirovala tradic takzvanch epikurejskch vee, kdy bylo jedno menu pipraveno v cel ad zem v jeden den, ekl na dnen tiskov konferenci francouzsk velvyslanec v esku Roland Galharagu.

Clem podle Galharagua je sdlet kulturu gastronomie Francie. Gastronomie nen jen o jdle, je to i vztahu s ostatnmi, se ktermi jdlo sdlte, nebo o vztahu k ivotnmu prosted a loklnm vrobkm, doplnil.

V esku se do projektu zapoj velk restaurace i mal bistra. V Praze mohou zjemci vyrazit napklad do restaurace Bl krva, Table!, Alchymist Club Restaurant nebo Bistro Piano. Nvtvnci ochutnaj pokrmy typick pro jin Francii, napklad levandulov cheesecake, a lokln vna.

Smyslem projektu Gout de France je pedstavit Francii jako gastronomickou velmoc a poslit zjem turist zemi navtvit. Menu v jednotlivch restauracch zle na fkuchach, musej ale dodret jednotn zadn pro vechna zazen. Menu tak mus obsahovat pedkrm, hlavn jdlo, vbr sr, dezert, francouzsk vna a ampask.

Loni se do akce zapojilo 17 podnik v esk republice. Menu sestaven podle pedem danch pravidel se podvalo napklad v Praze, Brn, Plzni nebo Hradci Krlov.

Nejlépe Obrázky z Kuchyne Provence

Tajemství o kuchyni Provence pouze hrstka lidí ví – kuchyně Provence Galerie

15D návrh na přání: Dvě kuchyně ve stylu Provence | Dům a ..Realizace kuchyně ve stylu Provence | Lenka Kořenská - Kuchyne Provence15+ Nejvíce z Kuchyne Provence - Sebastiaandillmann - Kuchyne ProvenceKuchyně PROVENCE 15/15 cm, bílá/světle modrá - Kuchyne ProvenceProvence-design kuchyně design - 15 interiérové fotografie ..Český výrobce kuchyní - Kuchyně Dušek - Kuchyne ProvenceRealizace P7 - Kuchyne ProvenceKuchyně PROVENCE 15/15 bílá/světle modrá - Kuchyne ProvenceKuchyne-Castello-kuchynska-linka-rohova-rustikalni-vanilkova ..Stylová provence kuchyně | InHaus812 borovice vintage (Nábytková dvířka: Tvar 49, Fólie pro dvířka: 812 - borovice vintage) Kitchen Kuchyně, Dřezy a Provence - Kuchyne Provence