Sebastiaandillmann

Home » Interiéru a Exteriéru » Prebalovací Komoda

Prebalovací Komoda

Prebalovací Komoda

“Bezpečnost výrobků je v IKEA vždy na prvním místě. Proto je nám líto, že k těmto nehodám došlo. Ale zároveň jsme upřímně rádi, že děti jsou podle našich informací v pořádku. Společnost IKEA již přistoupila k preventivním opatřením a bude i nadále zdokonalovat informovanost o svých výrobcích,” říká manažerka společnosti Emelie Knoesterová.  

IKEA je sice nadále přesvědčena o bezpečnosti výrobku, pokud se používá v souladu s uvedenými instrukcemi, jako preventivní opatření však ohlásila svolávací akci. Žádá proto všechny zákazníky, kteří mají přebalovací pult Sundvik doma a někam založili nebo ztratili bezpečnostní upevňovací materiál, aby kontaktovali IKEA. Nové kování jim bude poskytnuto zdarma. Zákazníci nemusí předložit žádný doklad o koupi, jako například účtenku.

Kvalitní Obrázky z Prebalovací Komoda

Prebalovací Komoda Galerie

36 Nejnovejší Fotky z Prebalovací Komoda Kvalitní ...Akcie 34+ Nejvýhodnejší z Prebalovací Komoda ASKO - NÁBYTEKAkcie 30 Svátecní šaty Fotogalerie z Prebalovací Komoda - Přebalovací pult TYP 1 - komoda s výběrem z více barev ...60+ Nejlépe Obraz z Prebalovací Komoda - Přebalovací komoda latteAkcie 65 Nejvíce Fotky z Prebalovací Komoda70+ Kvalitní Fotogalerie z Prebalovací Komoda35+ Nejlépe Fotografií z Prebalovací Komoda Sleviste28 Nejlepší Sbírka z Prebalovací Komoda - Přebalovací komoda CAM