Sebastiaandillmann

Home » Interiéru a Exteriéru » Prebalovací Komoda

Prebalovací Komoda

Prebalovací Komoda

“Bezpečnost výrobků je v IKEA vždy na prvním místě. Proto je nám líto, že k těmto nehodám došlo. Ale zároveň jsme upřímně rádi, že děti jsou podle našich informací v pořádku. Společnost IKEA již přistoupila k preventivním opatřením a bude i nadále zdokonalovat informovanost o svých výrobcích,” říká manažerka společnosti Emelie Knoesterová.  

IKEA je sice nadále přesvědčena o bezpečnosti výrobku, pokud se používá v souladu s uvedenými instrukcemi, jako preventivní opatření však ohlásila svolávací akci. Žádá proto všechny zákazníky, kteří mají přebalovací pult Sundvik doma a někam založili nebo ztratili bezpečnostní upevňovací materiál, aby kontaktovali IKEA. Nové kování jim bude poskytnuto zdarma. Zákazníci nemusí předložit žádný doklad o koupi, jako například účtenku.

Kvalitní Obrázky z Prebalovací Komoda

Prebalovací Komoda Galerie

28 Nejlepší z Prebalovací Komoda50 Nejchladnejší Galerie z Prebalovací Komoda - Prebalovaci komoda paula bilaAkcie 65 Nejvíce Fotky z Prebalovací Komoda35+ Nejlépe Fotografií z Prebalovací Komoda Sleviste28 Nejlepší Sbírka z Prebalovací Komoda - Přebalovací komoda CAMAkcie 34+ Nejvýhodnejší z Prebalovací Komoda ASKO - NÁBYTEKAkcie 43 Kvalitní Fotografie z Prebalovací Komoda - Scarlett přebalovací komoda Jakub - buk (laminát)36 Nejnovejší Fotky z Prebalovací Komoda Kvalitní ...