Nejnovejší z Nábytek Masiv

Home » Nábytek » Nejnovejší z Nábytek Masiv

Nejnovejší z Nábytek Masiv – Všechno obraz a chatu že Spisovatel zveřejnit na tento príspevek analyzovat o Nábytek Masiv

88 Nejvíce Fotografií z Nábytek Masiv

sebastiaan dillmann – 88 Nejvíce Fotografií z Nábytek Masiv is kvalitní fotky z Nábytek Masiv

85+ Svátecní šaty Stock z Nábytek Masiv

Nábytek: Dům Exteriéru a Interiéru – 85+ Svátecní šaty Stock z Nábytek Masiv is nejlépe stock z Nábytek Masiv

27.02.2019 17:41

Na trhu existují různé typy podlahových krytin. Mezi nejoblíbenější materiály pro svoje vlastnosti patří dřevo. Přírodní tóny dřeva vytvoří teplé a útulné bydlení. Důležité je nepodcenit výběr kvalitního materiálu a správně provést pokládku. Pak už je dřevěná podlaha téměř nesmrtelná.

“Podlaha je pevnou a výraznou částí interiéru, kterému se přizpůsobují všechny ostatní elementy. Pravé dřevo vytváří v interiéru harmonický protiklad k technice a multimédiím, zároveň ladí s ostatním nábytkem a dekoracemi,” vysvětluje Richard Klička, odborník z oddělení podlah v projektových marketech Hornbach. Dřevo je příjemné na dotek i pohled, dodá domu příjemnou a útulnou atmosféru. Navíc původnost materiálu lze kdykoliv obnovit obroušením. Typickou vlastností dřeva je pohlcování vlhkosti a její opětovné odpařování, čímž se podporuje optimální pokojové klima. Tyto podlahy jsou také vyhledávané pro vynikající tepelné a izolační vlastnosti.

Nevýhodou dřevěné podlahy je finanční náročnost a fakt, že se nehodí do všech prostorů. Například do velmi vlhkých místností dřevo nepatří, mohlo by se totiž poškodit. “Pro montáž pohledové podlahy jsou určeny desky z masivu, které musí mít maximální vlhkost do 10 %. Dřevo s vlhkostí přes 12 % se na podlahové krytiny nehodí, protože může začít vysychat a v podlaze vznikají spáry,” upozorňuje Richard Klička z Hornbachu a dodává, že mezi kvalitní produkty patří například podlahy Skandor, jsou čistě přírodní, s FSC® certifikací , leskle nebo matně lakované, s předpřipraveným systémem pokládky.

Stavba spodního roštu

V případě, že je spodní dřevěná konstrukce, tzv. polštář, k dispozici z předchozí montáže podlahy a nevykazuje žádné vady, můžete začít přímo s pokládkou. V opačném případě je důležité vytvořit spodní konstrukci s izolací.

96+ Nejlepší Galerie z Nábytek Masiv

Sebastiaandillmann.com: 96+ Nejlepší Galerie z Nábytek Masiv is nejchladnejší stock z Nábytek Masiv

Pro tlumení kročejového hluku slouží izolační pruhy odolné proti tlaku, které se seříznou na šířku spodní konstrukce. Pokud existuje nebezpečí stoupající vlhkosti, např. u nepodsklepených místností, celoplošně se na podklad položí PE-fólie. Na izolaci vyrovnejte prkna spodní konstrukce s maximální vlhkostí dřeva 15 %. Dodržujte výrobcem doporučenou vzdálenost mezi prkny, která by měla být asi 50 cm. Pro zajištění konstrukce proti posunutí až do doby jejího upevnění, použijte několik pomocných latí, které později opět odstraníte. Meziprostory spodní konstrukce vyplňte izolační vrstvou z minerální vlny.

Pokládka dřevěných desek

První řada prken se položí drážkou směrem ke stěně. “Dodržujte dilatační spáru vůči stěnám o velikosti 10 – 15 mm. Zajistěte ji dřevěnými klíny, které po pokládce opět odstraníte. Prkna v řadě vyrovnejte a u stěny je připevněte hřebíky,” popisuje Richard Klička. Hřebíkové hlavičky mohou být zapuštěny a pak zatmeleny. Zkracování prken u koncových prvků provádějte pomocí děrovky ze spodní strany.

Takto se prkna pokládají po řadách, odříznuté zbytkové kusy z jedné řady se použijí jako první kus další řady. “Na závěr prkna srazte dohromady s použitím dřevěného špalíku. Pro upevnění je provrtejte z vrchní strany pera pod úhlem 45° a upevněte spax-šrouby o síle 3,5 mm a délce trojnásobku tloušťky prkna. Pro stažení a bezešvé spoje koncových prken použijte táhlo,” vysvětluje odborník z Hornbachu. Při pokládce poslední řady se prkno rovněž uloží pomocí táhla. I zde je třeba zachovat odstup od stěny 10 – 15 mm vzhledem k dilataci.

Dokončovací práce

Dilatační spáry mezi podlahou a stěnami se zakryjí parketovými soklovými lištami. Podlaha se tak i upevní. “Před umístěním lišt nezapomeňte odstranit distanční klíny. Důležité je také vědět, že se lišty šroubují na stěnu, ne na prkna,” upozorňuje Richard Klička z Hornbachu. Při použití upevňovacích profilů ve spojení s vhodnými parketovými lištami pak šrouby nejsou vidět. U skládaných lištových úseků se provádí šikmé řezy, tak jsou spoje méně viditelné.

83+ Kvalitní z Nábytek Masiv

Nábytek – Exteriéru a Interiéru Domu – 83+ Kvalitní z Nábytek Masiv is nejchladnejší sbírka z Nábytek Masiv

Jak brousit parkety?

Kvalitní dřevěná podlaha vydrží roky. Pokud ale začíná být sešlá časem a sem tam se na ni objeví tmavší flíček, povrch se jednoduše obrousí. Je na to potřeba bruska na parkety, škrabka na barvu, základní vybavení na lakování, případně tmelení, a nářadí k odstranění podlahových lišt.

“Na začátku zkontrolujte, zda v podlaze nezůstal nějaký hřebík, který by na ni mohl způsobit nevzhledné rýhy. Jinak samotné broušení není složité. U podlah, které nejsou příliš poničené, stačí obrousit povrchový lak. Bruskou byste tak měli pracovat pouze do hloubky jednoho milimetru,” popisuje Richard Klička, “u více poškozených podlah můžete být broušení důraznější, o dva až tři milimetry. Broušení provádějte ve třech chodech vždy šikmo směrem k vláknům dřevěných parket. Nejdříve použijte brusný papír o zrnitosti brusiva P40, pokračujte P60 a nakonec použijte papír P100.”

Z povrchu obroušených parket se odstraní všechny nečistoty. Pokud to je potřeba, zatmelí se případné nerovnosti. K tmelení se použijí piliny z nejhrubšího broušení smíchané s tmelící hmotou. Následně lze parkety nalakovat. Důležité je dodržet dobu schnutí, která je uvedena na obalu konkrétního výrobku. Po zatvrdnutí základního laku je nutné parkety lehce přebrousit, a to buď ručně, nebo brusnou mřížkou o zrnitosti 100. “Pokud se rozhodnete parkety naolejovat, nejlépe tak učiníte pomocí široké nerezové špachtle a štětce. Aby bylo vtírání do parket ještě jednodušší, pomozte si rotační bruskou s tvrdší a odolnější houbičkou,” radí Richard Klička z Hornbachu. Druhou vrstvu nátěru aplikujte dle instrukcí výrobce laku.

Foto: archiv

Autor: – red –

80 Nejnovejší z Nábytek Masiv

Sebastiaan dillmann: 80 Nejnovejší z Nábytek Masiv is nejlépe fotky z Nábytek Masiv

Vstupte do diskusePravidla diskuse

Aktualizováno 29.03. 11:41Avizovaný záměr Pirátů odhalovat prázdné investiční byty v Praze s pomocí elektroměrů a případně je následně zdanit považuje předseda TOP 09 Jiří Pospíšil za… více

Na svůj vysněný dům si musel sexuolog Radim Uzel poměrně dlouhou dobu počkat. Teprve až po šedesátce si s manželkou pořídili útulnou vilku za Prahou, kde jsou… více

Téměř desetina českých domácností platí za bydlení včetně energií více než 40 procent ze svých čistých příjmů. Zhruba dvě třetiny z nich přitom bydlí v… více

Řadový domek na okraji Prahy si Lucie Benešová s manželem Tomášem Matonohou pořídili před více než rokem. Až po rozsáhlé rekonstrukci ho však mohli začít… více

TiskPoslatSdíletNahoru

50 Kvalitní Stock z Nábytek Masiv

Nábytek – Exteriéru a Interiéru Domu – 50 Kvalitní Stock z Nábytek Masiv is nejchladnejší fotka z Nábytek Masiv

Nejnovejší z Nábytek Masiv – Nábytek Masiv

23 Svátecní šaty Stock z Nábytek Masiv

23 Svátecní šaty Stock z Nábytek Masiv is nejnovejší fotografie z Nábytek Masiv

69 Svátecní šaty Fotogalerie z Nábytek Masiv

Sebastiaan Dillmann – 69 Svátecní šaty Fotogalerie z Nábytek Masiv is kvalitní sbírka z Nábytek Masiv

51 Nejlépe z Nábytek Masiv

SebastiaanDillmann.com – 51 Nejlépe z Nábytek Masiv is svátecní šaty fotografie z Nábytek Masiv

65 Nejlepší Obraz z Nábytek Masiv

Sebastiaandillmann – 65 Nejlepší Obraz z Nábytek Masiv is nejnovejší fotografie z Nábytek Masiv

70+ Nejvíce Obrázky z Nábytek Masiv

Sebastiaandillmann.com: 70+ Nejvíce Obrázky z Nábytek Masiv is nejvýhodnejší fotografií z Nábytek Masiv

56+ Nejvíce z Nábytek Masiv

Sebastiaandillmann.com: 56+ Nejvíce z Nábytek Masiv is nejchladnejší fotka z Nábytek Masiv

10+ Nejvíce Sbírka z Nábytek Masiv

Sebastiaan Dillmann – 10+ Nejvíce Sbírka z Nábytek Masiv is nejnovejší sbírka z Nábytek Masiv

56+ Nejlépe Fotky z Nábytek Masiv

SebastiaanDillmann.com – 56+ Nejlépe Fotky z Nábytek Masiv is nejchladnejší obrázky z Nábytek Masiv

22+ Kvalitní Fotografie z Nábytek Masiv

SebastiaanDillmann.com – 22+ Kvalitní Fotografie z Nábytek Masiv is nejvíce fotografie z Nábytek Masiv

70+ Nejlepší Obrázek z Nábytek Masiv

SebastiaanDillmann: 70+ Nejlepší Obrázek z Nábytek Masiv is svátecní šaty fotka z Nábytek Masiv

95 Nejlepší Obrázky z Nábytek Masiv

Nábytek – Exteriéru a Interiéru Domu – 95 Nejlepší Obrázky z Nábytek Masiv is svátecní šaty obraz z Nábytek Masiv

30+ Kvalitní Fotogalerie z Nábytek Masiv

Nábytek – Exteriéru a Interiéru Domu – 30+ Kvalitní Fotogalerie z Nábytek Masiv is nejchladnejší fotografií z Nábytek Masiv

86 Nejvíce Galerie z Nábytek Masiv

Sebastiaandillmann.com: 86 Nejvíce Galerie z Nábytek Masiv is nejvíce fotografie z Nábytek Masiv

29+ Nejvýhodnejší Sbírka z Nábytek Masiv

Sebastiaan Dillmann – 29+ Nejvýhodnejší Sbírka z Nábytek Masiv is nejlépe fotografie z Nábytek Masiv

54+ Svátecní šaty Obrázky z Nábytek Masiv

Sebastiaandillmann – 54+ Svátecní šaty Obrázky z Nábytek Masiv is nejvýhodnejší obraz z Nábytek Masiv

29 Svátecní šaty Sbírka z Nábytek Masiv

29 Svátecní šaty Sbírka z Nábytek Masiv is nejlepší fotogalerie z Nábytek Masiv

73+ Nejvýhodnejší Sbírka z Nábytek Masiv

Nábytek: Dům Exteriéru a Interiéru – 73+ Nejvýhodnejší Sbírka z Nábytek Masiv is nejvýhodnejší fotky z Nábytek Masiv

65 Nejlepší z Nábytek Masiv

Sebastiaan Dillmann – 65 Nejlepší z Nábytek Masiv is nejlepší fotogalerie z Nábytek Masiv

90+ Nejlepší Fotky z Nábytek Masiv

Sebastiaan Dillmann – 90+ Nejlepší Fotky z Nábytek Masiv is nejnovejší galerie z Nábytek Masiv

46+ Nejnovejší Fotka z Nábytek Masiv

SebastiaanDillmann: 46+ Nejnovejší Fotka z Nábytek Masiv is nejlépe fotografie z Nábytek Masiv

90 Nejlepší z Nábytek Masiv

Sebastiaandillmann – 90 Nejlepší z Nábytek Masiv is nejlepší sbírka z Nábytek Masiv

50 Nejlepší Fotogalerie z Nábytek Masiv

50 Nejlepší Fotogalerie z Nábytek Masiv is nejnovejší fotogalerie z Nábytek Masiv

68+ Nejnovejší Obraz z Nábytek Masiv

Nábytek – Exteriéru a Interiéru Domu – 68+ Nejnovejší Obraz z Nábytek Masiv is nejnovejší fotografie z Nábytek Masiv

65 Nejnovejší Obrázek z Nábytek Masiv

sebastiaan dillmann – 65 Nejnovejší Obrázek z Nábytek Masiv is nejlépe obraz z Nábytek Masiv

27 Nejlepší Fotogalerie z Nábytek Masiv

Sebastiaan Dillmann – 27 Nejlepší Fotogalerie z Nábytek Masiv is nejnovejší fotogalerie z Nábytek Masiv

21 Nejchladnejší Obraz z Nábytek Masiv

Sebastiaan Dillmann – 21 Nejchladnejší Obraz z Nábytek Masiv is svátecní šaty obrázky z Nábytek Masiv

25 Nejnovejší Fotky z Nábytek Masiv

SebastiaanDillmann.com – 25 Nejnovejší Fotky z Nábytek Masiv is kvalitní fotografií z Nábytek Masiv

87+ Kvalitní z Nábytek Masiv

87+ Kvalitní z Nábytek Masiv is nejvíce stock z Nábytek Masiv

25 Nejlepší Fotografie z Nábytek Masiv

sebastiaandillmann.com – 25 Nejlepší Fotografie z Nábytek Masiv is nejlepší fotogalerie z Nábytek Masiv

10+ Nejvíce Obraz z Nábytek Masiv

sebastiaan dillmann – 10+ Nejvíce Obraz z Nábytek Masiv is svátecní šaty obrázek z Nábytek Masiv

38 Nejchladnejší Fotogalerie z Nábytek Masiv

Sebastiaan Dillmann – 38 Nejchladnejší Fotogalerie z Nábytek Masiv is nejvíce fotogalerie z Nábytek Masiv

58+ Nejlepší Fotografií z Nábytek Masiv

58+ Nejlepší Fotografií z Nábytek Masiv is kvalitní galerie z Nábytek Masiv

50+ Nejnovejší z Nábytek Masiv

Nábytek – Exteriéru a Interiéru Domu – 50+ Nejnovejší z Nábytek Masiv is nejlepší obraz z Nábytek Masiv

68+ Nejvíce z Nábytek Masiv

sebastiaandillmann: 68+ Nejvíce z Nábytek Masiv is svátecní šaty obraz z Nábytek Masiv

86 Nejchladnejší Fotogalerie z Nábytek Masiv

Sebastiaandillmann – 86 Nejchladnejší Fotogalerie z Nábytek Masiv is nejvíce fotografie z Nábytek Masiv

50+ Svátecní šaty z Nábytek Masiv

Sebastiaan Dillmann – 50+ Svátecní šaty z Nábytek Masiv is svátecní šaty obrázky z Nábytek Masiv

40 Nejvýhodnejší Fotografií z Nábytek Masiv

sebastiaandillmann: 40 Nejvýhodnejší Fotografií z Nábytek Masiv is kvalitní sbírka z Nábytek Masiv

66+ Nejlépe Obraz z Nábytek Masiv

SebastiaanDillmann.com – 66+ Nejlépe Obraz z Nábytek Masiv is nejvíce fotky z Nábytek Masiv

85 Svátecní šaty Fotografií z Nábytek Masiv

SebastiaanDillmann.com – 85 Svátecní šaty Fotografií z Nábytek Masiv is nejvíce fotky z Nábytek Masiv

25 Nejlepší z Nábytek Masiv

Sebastiaan Dillmann – 25 Nejlepší z Nábytek Masiv is nejvýhodnejší fotografie z Nábytek Masiv

15+ Nejvýhodnejší z Nábytek Masiv

15+ Nejvýhodnejší z Nábytek Masiv is nejlepší stock z Nábytek Masiv

98+ Nejlepší Obrázek z Nábytek Masiv

98+ Nejlepší Obrázek z Nábytek Masiv is kvalitní fotogalerie z Nábytek Masiv

93 Nejnovejší Obrázek z Nábytek Masiv

Sebastiaandillmann – 93 Nejnovejší Obrázek z Nábytek Masiv is kvalitní galerie z Nábytek Masiv

75+ Nejlepší Galerie z Nábytek Masiv

75+ Nejlepší Galerie z Nábytek Masiv is nejvýhodnejší fotky z Nábytek Masiv

33 Nejchladnejší z Nábytek Masiv

Nábytek – Exteriéru a Interiéru Domu – 33 Nejchladnejší z Nábytek Masiv is nejchladnejší fotka z Nábytek Masiv

80+ Nejchladnejší Fotografií z Nábytek Masiv

80+ Nejchladnejší Fotografií z Nábytek Masiv is nejvíce sbírka z Nábytek Masiv

28 Nejvíce Fotka z Nábytek Masiv

sebastiaandillmann: 28 Nejvíce Fotka z Nábytek Masiv is nejvíce fotka z Nábytek Masiv

70 Nejlepší Obrázek z Nábytek Masiv

SebastiaanDillmann.com – 70 Nejlepší Obrázek z Nábytek Masiv is svátecní šaty sbírka z Nábytek Masiv

99 Nejlepší Sbírka z Nábytek Masiv

Sebastiaandillmann – 99 Nejlepší Sbírka z Nábytek Masiv is svátecní šaty fotogalerie z Nábytek Masiv

31+ Nejlépe z Nábytek Masiv

sebastiaan dillmann – 31+ Nejlépe z Nábytek Masiv is nejvýhodnejší fotografií z Nábytek Masiv

25+ Nejvíce Sbírka z Nábytek Masiv

Nábytek – Exteriéru a Interiéru Domu – 25+ Nejvíce Sbírka z Nábytek Masiv is nejvýhodnejší obrázky z Nábytek Masiv

85+ Nejchladnejší z Nábytek Masiv

Sebastiaan dillmann: 85+ Nejchladnejší z Nábytek Masiv is svátecní šaty sbírka z Nábytek Masiv

26 Nejlepší Fotogalerie z Nábytek Masiv

SebastiaanDillmann.com – 26 Nejlepší Fotogalerie z Nábytek Masiv is nejvíce galerie z Nábytek Masiv

95+ Nejlépe Obrázky z Nábytek Masiv

sebastiaan dillmann – 95+ Nejlépe Obrázky z Nábytek Masiv is nejnovejší fotografie z Nábytek Masiv

10 Kvalitní z Nábytek Masiv

Sebastiaandillmann.com: 10 Kvalitní z Nábytek Masiv is nejlepší obrázek z Nábytek Masiv

73+ Nejlepší Stock z Nábytek Masiv

SebastiaanDillmann: 73+ Nejlepší Stock z Nábytek Masiv is nejvýhodnejší galerie z Nábytek Masiv

41 Nejlepší Obrázky z Nábytek Masiv

SebastiaanDillmann.com – 41 Nejlepší Obrázky z Nábytek Masiv is nejvýhodnejší obrázek z Nábytek Masiv

30+ Kvalitní Fotka z Nábytek Masiv

sebastiaan dillmann – 30+ Kvalitní Fotka z Nábytek Masiv is svátecní šaty obrázek z Nábytek Masiv

Nejnovejší z Nábytek Masiv

Nejnovejší z Nábytek Masiv – Všechno obraz a chatu že Spisovatel zveřejnit na tento príspevek analyzovat o Nábytek Masiv Hlavní strana > Relax > Bydlení 27.02.2019 17:41 Na trhu existují různé typy podlahových krytin. Mezi nejoblíbenější materiály pro svoje vlastnosti patří dřevo. Přírodní tóny dřeva vytvoří teplé a útulné bydlení. Důležité je nepodcenit výběr kvalitního materiálu a správně provést pokládku. Pak už je dřevěná podlaha téměř nesmrtelná. “Podlaha je pevnou a výraznou částí interiéru, kterému se přizpůsobují všechny ostatní elementy. Pravé dřevo vytváří v interiéru harmonický protiklad k technice a multimédiím, zároveň ladí s ostatním nábytkem a dekoracemi,” vysvětluje Richard […]

58+ Nejlepší Fotografií z Nábytek Masiv75+ Nejlepší Galerie z Nábytek Masiv30+ Kvalitní Fotogalerie z Nábytek Masiv70 Nejlepší Obrázek z Nábytek Masiv83+ Kvalitní z Nábytek Masiv54+ Svátecní šaty Obrázky z Nábytek Masiv41 Nejlepší Obrázky z Nábytek Masiv99 Nejlepší Sbírka z Nábytek Masiv22+ Kvalitní Fotografie z Nábytek Masiv93 Nejnovejší Obrázek z Nábytek Masiv80+ Nejchladnejší Fotografií z Nábytek Masiv65 Nejlepší Obraz z Nábytek Masiv50+ Nejnovejší z Nábytek Masiv90 Nejlepší z Nábytek Masiv10 Kvalitní z Nábytek Masiv85+ Nejchladnejší z Nábytek Masiv68+ Nejnovejší Obraz z Nábytek Masiv85 Svátecní šaty Fotografií z Nábytek Masiv29 Svátecní šaty Sbírka z Nábytek Masiv33 Nejchladnejší z Nábytek Masiv70+ Nejlepší Obrázek z Nábytek Masiv25+ Nejvíce Sbírka z Nábytek Masiv46+ Nejnovejší Fotka z Nábytek Masiv38 Nejchladnejší Fotogalerie z Nábytek Masiv56+ Nejvíce z Nábytek Masiv23 Svátecní šaty Stock z Nábytek Masiv73+ Nejvýhodnejší Sbírka z Nábytek Masiv25 Nejlepší Fotografie z Nábytek Masiv51 Nejlépe z Nábytek Masiv87+ Kvalitní z Nábytek Masiv95 Nejlepší Obrázky z Nábytek Masiv70+ Nejvíce Obrázky z Nábytek Masiv73+ Nejlepší Stock z Nábytek Masiv66+ Nejlépe Obraz z Nábytek Masiv86 Nejvíce Galerie z Nábytek Masiv29+ Nejvýhodnejší Sbírka z Nábytek Masiv65 Nejnovejší Obrázek z Nábytek Masiv21 Nejchladnejší Obraz z Nábytek Masiv96+ Nejlepší Galerie z Nábytek Masiv88 Nejvíce Fotografií z Nábytek Masiv50 Nejlepší Fotogalerie z Nábytek Masiv25 Nejlepší z Nábytek Masiv65 Nejlepší z Nábytek Masiv56+ Nejlépe Fotky z Nábytek Masiv26 Nejlepší Fotogalerie z Nábytek Masiv50+ Svátecní šaty z Nábytek Masiv85+ Svátecní šaty Stock z Nábytek Masiv98+ Nejlepší Obrázek z Nábytek Masiv95+ Nejlépe Obrázky z Nábytek Masiv68+ Nejvíce z Nábytek Masiv86 Nejchladnejší Fotogalerie z Nábytek Masiv69 Svátecní šaty Fotogalerie z Nábytek Masiv31+ Nejlépe z Nábytek Masiv50 Kvalitní Stock z Nábytek Masiv28 Nejvíce Fotka z Nábytek Masiv40 Nejvýhodnejší Fotografií z Nábytek Masiv27 Nejlepší Fotogalerie z Nábytek Masiv10+ Nejvíce Sbírka z Nábytek Masiv80 Nejnovejší z Nábytek Masiv90+ Nejlepší Fotky z Nábytek Masiv10+ Nejvíce Obraz z Nábytek Masiv15+ Nejvýhodnejší z Nábytek Masiv30+ Kvalitní Fotka z Nábytek Masiv25 Nejnovejší Fotky z Nábytek Masiv

Související s Nejnovejší z Nábytek Masiv