Nábytek v Polsku

Home » Nábytek » Nábytek v Polsku

Nábytek v Polsku – Všechna sbírka a psaní že Správce zveřejnit na této stránce mluvit o o Nábytek v Polsku

54+ Svátecní šaty Sbírka z Nábytek v Polsku

Nábytek: Dům Exteriéru a Interiéru – 54+ Svátecní šaty Sbírka z Nábytek v Polsku is kvalitní obrázky z Nábytek v Polsku

Vydělávat peníze se učil již od třinácti let. Začínal lidově řečeno “od píky” a postupně se specializoval. “Dělal jsem toho od těch třinácti let spoustu. Jezdil jsem na brigády vyrábět sportovní výfuky, vypomáhal brigádně o víkendech geodetovi, dělal weby za peníze, o letních prázdninách jsem pracoval v zahraničí v restauracích, natíral jsem domy, renovoval byty,” vzpomíná.

20 Nejvýhodnejší Galerie z Nábytek v Polsku

sebastiaandillmann.com – 20 Nejvýhodnejší Galerie z Nábytek v Polsku is svátecní šaty obrázky z Nábytek v Polsku

S manuálními přivýdělky skončil v osmnácti letech. Tehdy se totiž v IT zdokonalil natolik, že už si mohl vydělávat odbornější prací na internetu. Provozoval například MFA weby (“Made for AdSense” – weby vzniklé primárně za účelem výnosů z reklamy GoogleAdSense – pozn. red.). Potom spekuloval s doménami.

Volba vysoké školy byla celkem jasná, ekonomie na Masarykově univerzitě.  Ani při studiích nezahálel a dál tvrdě pracoval na svém zdokonalování v byznysu.

Stal se členem mezinárodní neziskové organizace AIESEC, která je nepolitická a pomáhá studentům rozvíjet vůdčí schopnosti a vzdělávat se v managementu, leadershipu či IT pomocí mezinárodních výměnných programů. Začínal zde jako obchodník, pak vedl obchodní tým, poté působil ve vedení pobočky v Brně. Stal se také trenérem dovedností na národní úrovni.

“Pomohlo mi to hodně. Načerpal jsem zde vědomosti, zkušenosti, praxi a také spoustu obchodních kontaktů po celém světě, které se mi hodí dodnes,” pochvaluje si David.

Ještě na škole rozjel s kamarádem start-up, s nímž měli velmi smělé plány. Jejich portál Universator měl mít celosvětový dosah. Studenti na něm měli hledat informace o vysokých školách a sdělovat si své zkušenosti s nimi, školy zde měly inzerovat své nabídky. Pak už jen čekali, až to začne generovat zisk. Jenže místo toho zjistili, že web byl špatně navržený, studenti se v něm ztráceli a platící zákazníci se nehrnuli. Jenže tenhle neúspěch ho paradoxně posunul o pořádný kus dopředu. Podruhé již věděl, jak byznysplán vypracovat lépe, aby se podobný krach neopakoval.

80 Nejlepší z Nábytek v Polsku

Nábytek – Exteriéru a Interiéru Domu – 80 Nejlepší z Nábytek v Polsku is nejlepší obrázky z Nábytek v Polsku

Hned po ukončení studií v roce 2013 si přišel říct o práci do velké investiční společnosti Miton. To mu bylo 25 let.

Společnost mu nabídla, že by mohl pomáhat při rozjezdu projektu Kouzelná almara, jenž nabízel tehdy na české prostředí revoluční způsob doručování balíků. Rušil dlouhé čekání ve frontě na poště nebo doma na kurýra. Balík zkrátka čekal v některém z obchodních center na svého majitele. Druhý záměr této myšlenky byl přivést obchodům, kde se zásilky vydávaly, nové zákazníky.

Společnost se posléze rozhodla projekt prodat a on si měl vybrat práci v některé z dalších firem Mitonu. Vybral si e-shop s nábytkem a bytovými doplňky Bonami.

V seriálu online deníku Aktuálně.cz  “České naděje” vás seznamujeme s mladými nadějemi české vědy, kultury i české společnosti. Jsou mladí, ale již slaví mezinárodní úspěchy, vedou vlastní výzkumy, vynikají v umělecké oblasti, popřípadě jsou obětaví dobrovolníci či probouzí občanskou společnost.

“Začínal jsem zde na různých pozicích, postupně jsem rostl a naskýtaly se mi další a další příležitosti, mimo jiné úkol expandovat do zahraničí, až to v roce 2016 dospělo k tomu, že jsem se stal výkonným ředitelem,” vypráví. “Pomohla mi určitě podnikatelská nátura, jsem podnikatel tělem i duší. Navíc jsem univerzální voják, který se rychle učí a chce se někam posouvat.”

95 Svátecní šaty Fotka z Nábytek v Polsku

95 Svátecní šaty Fotka z Nábytek v Polsku is nejlépe fotografie z Nábytek v Polsku

V roce 2015 měla firma obrat 260 milionů, za tři roky vyrostla na čtyřnásobek. Nyní její roční obraz přesahuje miliardu korun.

“Zvolili jsme dobrý byznysmodel. Nabízeli jsme širokou nabídku v řádu tisíce produktů se slevou s delší dobou doručení. Díky tomu jsme nemuseli mít velkou skladovou zásobu, ale mohli jsme denně představovat nové produkty. Spustili jsme inovativně e-shop s bytovými doplňky a nábytkem s inspirací, tzv. shoppable magazine, který do té doby na trhu nebyl,” vyjmenovává klíče k úspěchu. “A pak je to taky o budování týmu, včetně přitahování zkušených lidí zvenku. A v neposlední řadě i o štěstí,” dodává.

Dnes firma nabízí desítky tisíc produktů v různých cenových hladinách. Oproti zavedeným sítím, jako jsou Ikea nebo Jysk, vidí výhodu v tom, že je netíží prodejny a provozují čistě jen e-shop.

“Velké nábytkové řetězce jsou omezené plochou, jejich prodejny slouží zároveň jako sklady, složitější je i jejich logistika. Navíc mileniálové mají rádi pohodlí a nebaví je shánět věci po obchodech. Raději si připlatí a naklikají si vše z domova. A nejen oni,” vysvětluje.

Česká firma působí v pěti zemích – v Česku, na Slovensku, v Polsku, Maďarsku a Rumunsku. “Všichni kolegové tu sedí v kancelářích v jednom patře v Karlíně, sklady máme v Jenči, odkud dovážíme do všech pěti zemí.”

45+ Nejlepší z Nábytek v Polsku

Nábytek: Dům Exteriéru a Interiéru – 45+ Nejlepší z Nábytek v Polsku is nejlepší stock z Nábytek v Polsku

Na otázku, jestli vlastně nevyrostl moc brzy a rychle a jestli je ještě kam jít, odpovídá: “Určitě je pořád kam jít. Vždycky jsem měl ambici vybudovat něco, co má smysl. Vidím velkou příležitost v rámci firmy i mimo ni. Do budoucna si dokážu představit, že bych založil nějaký nový projekt a pomohl dalším lidem v budování jejich nápadů. A chtěl bych se také začít věnovat altruismu a pomáhat společnosti.”

S tím už úspěšně začal. Letos je firma Bonami ve finále Ceny Via Bona pro inspirativní české filantropy. V kategorii Dobrá firma je nominovaná za projekt #dikymamizavanoce, v němž pomáhá matkám samoživitelkám realizovat pro jejich děti pěkné Vánoce. A už několik let také plní vánoční přání dětí z dětských domovů.

Hlava se mu prý z tolika vydělaných peněz nezatočila. Jednak na to dle svých slov nemá povahu, navíc zásadně podniká s lidmi, kteří také nepatří mezi “zlatokopy” jdoucí bez pokory a “hlava nehlava” jen za vysokými zisky. Vzal si také příklad ze svých předchůdců, kteří rozjeli velký a úspěšný byznys, ale zůstali stále nohama na zemi.

“Důležitá je pokora, kterou myslím mám v sobě. Je potřeba nemít vysoké ego, nedělat ze sebe mistra světa. Člověk si musí uvědomit, že to je i o štěstí, o tom, jaké potkáte lidi, zda se vám podaří na rozjezd zajistit finance,” říká.

Studentům radí, aby se nebáli při studiu také nějaký projekt zkusit, zapojit se do nějakých aktivit. Všechno je prý o sbírání zkušeností a ty člověk nabere i při neúspěšném pokusu. “Ostatně ani můj první byznysplán s Universatorem nevyšel, ale dal mi obrovské zkušenosti,” uzavírá úspěšný mladý podnikatel David Šiška.

43 Nejvíce Stock z Nábytek v Polsku

Sebastiaan Dillmann – 43 Nejvíce Stock z Nábytek v Polsku is kvalitní fotografií z Nábytek v Polsku

autor:Zuzana Hronová | 25. 3. 2019 9:59

Nábytek v Polsku – Nábytek v Polsku

55 Nejlepší Obrázek z Nábytek v Polsku

SebastiaanDillmann.com – 55 Nejlepší Obrázek z Nábytek v Polsku is nejlépe fotogalerie z Nábytek v Polsku

60+ Nejlepší Galerie z Nábytek v Polsku

SebastiaanDillmann: 60+ Nejlepší Galerie z Nábytek v Polsku is nejlepší fotogalerie z Nábytek v Polsku

25+ Nejchladnejší z Nábytek v Polsku

sebastiaandillmann.com – 25+ Nejchladnejší z Nábytek v Polsku is nejlepší stock z Nábytek v Polsku

94+ Nejchladnejší Obraz z Nábytek v Polsku

Nábytek – Exteriéru a Interiéru Domu – 94+ Nejchladnejší Obraz z Nábytek v Polsku is nejvíce obrázky z Nábytek v Polsku

28 Kvalitní Sbírka z Nábytek v Polsku

SebastiaanDillmann.com – 28 Kvalitní Sbírka z Nábytek v Polsku is nejchladnejší obrázek z Nábytek v Polsku

25 Nejlépe Obrázky z Nábytek v Polsku

25 Nejlépe Obrázky z Nábytek v Polsku is nejnovejší fotografií z Nábytek v Polsku

54+ Nejvýhodnejší z Nábytek v Polsku

Sebastiaan Dillmann – 54+ Nejvýhodnejší z Nábytek v Polsku is nejlépe galerie z Nábytek v Polsku

58+ Nejnovejší Fotografií z Nábytek v Polsku

sebastiaan dillmann – 58+ Nejnovejší Fotografií z Nábytek v Polsku is nejnovejší stock z Nábytek v Polsku

50 Nejlepší Fotogalerie z Nábytek v Polsku

Nábytek: Dům Exteriéru a Interiéru – 50 Nejlepší Fotogalerie z Nábytek v Polsku is nejlepší galerie z Nábytek v Polsku

83+ Nejvíce z Nábytek v Polsku

sebastiaan dillmann – 83+ Nejvíce z Nábytek v Polsku is nejlepší stock z Nábytek v Polsku

40 Nejlépe Obraz z Nábytek v Polsku

sebastiaandillmann.com – 40 Nejlépe Obraz z Nábytek v Polsku is nejlépe obrázky z Nábytek v Polsku

64+ Nejlépe Obraz z Nábytek v Polsku

SebastiaanDillmann.com – 64+ Nejlépe Obraz z Nábytek v Polsku is kvalitní obrázky z Nábytek v Polsku

35+ Nejlépe Sbírka z Nábytek v Polsku

35+ Nejlépe Sbírka z Nábytek v Polsku is kvalitní galerie z Nábytek v Polsku

23 Nejnovejší Galerie z Nábytek v Polsku

23 Nejnovejší Galerie z Nábytek v Polsku is nejlépe fotky z Nábytek v Polsku

90 Nejlepší Stock z Nábytek v Polsku

sebastiaan dillmann – 90 Nejlepší Stock z Nábytek v Polsku is nejlepší obrázky z Nábytek v Polsku

70+ Nejlépe Stock z Nábytek v Polsku

70+ Nejlépe Stock z Nábytek v Polsku is nejlépe fotka z Nábytek v Polsku

69 Kvalitní z Nábytek v Polsku

Sebastiaan dillmann: 69 Kvalitní z Nábytek v Polsku is nejlepší obrázek z Nábytek v Polsku

46 Nejlepší z Nábytek v Polsku

Sebastiaandillmann – 46 Nejlepší z Nábytek v Polsku is svátecní šaty stock z Nábytek v Polsku

20 Nejchladnejší Fotky z Nábytek v Polsku

Sebastiaandillmann.com: 20 Nejchladnejší Fotky z Nábytek v Polsku is nejchladnejší fotogalerie z Nábytek v Polsku

85+ Nejnovejší Galerie z Nábytek v Polsku

Nábytek: Dům Exteriéru a Interiéru – 85+ Nejnovejší Galerie z Nábytek v Polsku is kvalitní obrázek z Nábytek v Polsku

65 Nejlépe Stock z Nábytek v Polsku

sebastiaandillmann: 65 Nejlépe Stock z Nábytek v Polsku is nejchladnejší sbírka z Nábytek v Polsku

46+ Nejnovejší z Nábytek v Polsku

sebastiaandillmann.com – 46+ Nejnovejší z Nábytek v Polsku is svátecní šaty fotogalerie z Nábytek v Polsku

29 Nejlepší z Nábytek v Polsku

Nábytek – Exteriéru a Interiéru Domu – 29 Nejlepší z Nábytek v Polsku is nejnovejší fotografií z Nábytek v Polsku

38+ Nejlépe Stock z Nábytek v Polsku

38+ Nejlépe Stock z Nábytek v Polsku is svátecní šaty fotogalerie z Nábytek v Polsku

43 Nejlepší Obrázky z Nábytek v Polsku

Sebastiaan Dillmann – 43 Nejlepší Obrázky z Nábytek v Polsku is svátecní šaty fotogalerie z Nábytek v Polsku

66+ Kvalitní z Nábytek v Polsku

Sebastiaandillmann – 66+ Kvalitní z Nábytek v Polsku is nejvýhodnejší obraz z Nábytek v Polsku

75 Svátecní šaty z Nábytek v Polsku

Sebastiaan Dillmann – 75 Svátecní šaty z Nábytek v Polsku is nejvýhodnejší fotografií z Nábytek v Polsku

45 Kvalitní Fotografie z Nábytek v Polsku

Nábytek: Dům Exteriéru a Interiéru – 45 Kvalitní Fotografie z Nábytek v Polsku is nejlépe obrázky z Nábytek v Polsku

98+ Nejchladnejší z Nábytek v Polsku

Sebastiaan dillmann: 98+ Nejchladnejší z Nábytek v Polsku is nejvýhodnejší obraz z Nábytek v Polsku

67 Nejlépe z Nábytek v Polsku

SebastiaanDillmann.com – 67 Nejlépe z Nábytek v Polsku is nejchladnejší stock z Nábytek v Polsku

86 Svátecní šaty Sbírka z Nábytek v Polsku

Nábytek – Exteriéru a Interiéru Domu – 86 Svátecní šaty Sbírka z Nábytek v Polsku is kvalitní galerie z Nábytek v Polsku

69 Kvalitní z Nábytek v Polsku

Nábytek – Exteriéru a Interiéru Domu – 69 Kvalitní z Nábytek v Polsku is nejvíce fotografií z Nábytek v Polsku

55 Nejvíce z Nábytek v Polsku

Sebastiaandillmann.com: 55 Nejvíce z Nábytek v Polsku is svátecní šaty fotky z Nábytek v Polsku

80 Nejnovejší Fotka z Nábytek v Polsku

80 Nejnovejší Fotka z Nábytek v Polsku is nejvýhodnejší obrázek z Nábytek v Polsku

50+ Nejnovejší Fotografií z Nábytek v Polsku

Sebastiaandillmann.com: 50+ Nejnovejší Fotografií z Nábytek v Polsku is nejnovejší fotky z Nábytek v Polsku

15 Nejvíce Sbírka z Nábytek v Polsku

Sebastiaan dillmann: 15 Nejvíce Sbírka z Nábytek v Polsku is nejlepší obrázky z Nábytek v Polsku

55+ Nejlepší Fotografií z Nábytek v Polsku

SebastiaanDillmann.com – 55+ Nejlepší Fotografií z Nábytek v Polsku is nejchladnejší obraz z Nábytek v Polsku

55 Kvalitní z Nábytek v Polsku

55 Kvalitní z Nábytek v Polsku is nejlepší obrázek z Nábytek v Polsku

38+ Nejvýhodnejší Obrázek z Nábytek v Polsku

Sebastiaan dillmann: 38+ Nejvýhodnejší Obrázek z Nábytek v Polsku is kvalitní galerie z Nábytek v Polsku

61 Svátecní šaty z Nábytek v Polsku

Nábytek: Dům Exteriéru a Interiéru – 61 Svátecní šaty z Nábytek v Polsku is nejlepší stock z Nábytek v Polsku

46+ Kvalitní z Nábytek v Polsku

sebastiaandillmann.com – 46+ Kvalitní z Nábytek v Polsku is svátecní šaty sbírka z Nábytek v Polsku

50+ Nejchladnejší z Nábytek v Polsku

sebastiaandillmann: 50+ Nejchladnejší z Nábytek v Polsku is nejchladnejší sbírka z Nábytek v Polsku

28 Kvalitní Stock z Nábytek v Polsku

SebastiaanDillmann.com – 28 Kvalitní Stock z Nábytek v Polsku is nejvýhodnejší fotka z Nábytek v Polsku

27+ Kvalitní Fotografií z Nábytek v Polsku

Sebastiaan Dillmann – 27+ Kvalitní Fotografií z Nábytek v Polsku is nejlepší obraz z Nábytek v Polsku

95+ Nejlépe z Nábytek v Polsku

SebastiaanDillmann.com – 95+ Nejlépe z Nábytek v Polsku is nejlepší fotografie z Nábytek v Polsku

27+ Nejchladnejší z Nábytek v Polsku

sebastiaandillmann: 27+ Nejchladnejší z Nábytek v Polsku is nejvíce stock z Nábytek v Polsku

60+ Nejvíce Obraz z Nábytek v Polsku

60+ Nejvíce Obraz z Nábytek v Polsku is nejlépe obrázek z Nábytek v Polsku

71+ Kvalitní z Nábytek v Polsku

sebastiaandillmann: 71+ Kvalitní z Nábytek v Polsku is nejvýhodnejší fotka z Nábytek v Polsku

15 Nejvýhodnejší Fotografií z Nábytek v Polsku

Sebastiaandillmann – 15 Nejvýhodnejší Fotografií z Nábytek v Polsku is nejchladnejší fotky z Nábytek v Polsku

10 Nejlépe Fotografií z Nábytek v Polsku

sebastiaandillmann: 10 Nejlépe Fotografií z Nábytek v Polsku is nejlepší fotogalerie z Nábytek v Polsku

82 Nejnovejší z Nábytek v Polsku

Nábytek – Exteriéru a Interiéru Domu – 82 Nejnovejší z Nábytek v Polsku is kvalitní fotky z Nábytek v Polsku

28 Nejlepší Obrázky z Nábytek v Polsku

Sebastiaandillmann – 28 Nejlepší Obrázky z Nábytek v Polsku is svátecní šaty fotografií z Nábytek v Polsku

100+ Nejnovejší z Nábytek v Polsku

Nábytek: Dům Exteriéru a Interiéru – 100+ Nejnovejší z Nábytek v Polsku is nejlepší stock z Nábytek v Polsku

100+ Svátecní šaty Fotky z Nábytek v Polsku

100+ Svátecní šaty Fotky z Nábytek v Polsku is nejlepší sbírka z Nábytek v Polsku

94+ Nejchladnejší Fotografie z Nábytek v Polsku

Sebastiaandillmann – 94+ Nejchladnejší Fotografie z Nábytek v Polsku is nejvýhodnejší obrázky z Nábytek v Polsku

35+ Nejvýhodnejší z Nábytek v Polsku

Sebastiaandillmann – 35+ Nejvýhodnejší z Nábytek v Polsku is nejvíce sbírka z Nábytek v Polsku

53+ Nejlepší z Nábytek v Polsku

Sebastiaan dillmann: 53+ Nejlepší z Nábytek v Polsku is kvalitní fotky z Nábytek v Polsku

74 Nejnovejší Stock z Nábytek v Polsku

sebastiaandillmann.com – 74 Nejnovejší Stock z Nábytek v Polsku is nejlépe fotogalerie z Nábytek v Polsku

45+ Nejlepší Fotka z Nábytek v Polsku

Nábytek: Dům Exteriéru a Interiéru – 45+ Nejlepší Fotka z Nábytek v Polsku is nejlepší obrázky z Nábytek v Polsku

Nábytek v Polsku

Nábytek v Polsku – Všechna sbírka a psaní že Správce zveřejnit na této stránce mluvit o o Nábytek v Polsku Vydělávat peníze se učil již od třinácti let. Začínal lidově řečeno “od píky” a postupně se specializoval. “Dělal jsem toho od těch třinácti let spoustu. Jezdil jsem na brigády vyrábět sportovní výfuky, vypomáhal brigádně o víkendech geodetovi, dělal weby za peníze, o letních prázdninách jsem pracoval v zahraničí v restauracích, natíral jsem domy, renovoval byty,” vzpomíná. S manuálními přivýdělky skončil v osmnácti letech. Tehdy se totiž v IT zdokonalil natolik, že už si mohl vydělávat odbornější prací na internetu. Provozoval […]

28 Kvalitní Sbírka z Nábytek v Polsku46 Nejlepší z Nábytek v Polsku45 Kvalitní Fotografie z Nábytek v Polsku86 Svátecní šaty Sbírka z Nábytek v Polsku50 Nejlepší Fotogalerie z Nábytek v Polsku35+ Nejlépe Sbírka z Nábytek v Polsku64+ Nejlépe Obraz z Nábytek v Polsku23 Nejnovejší Galerie z Nábytek v Polsku15 Nejvýhodnejší Fotografií z Nábytek v Polsku94+ Nejchladnejší Obraz z Nábytek v Polsku60+ Nejlepší Galerie z Nábytek v Polsku27+ Kvalitní Fotografií z Nábytek v Polsku94+ Nejchladnejší Fotografie z Nábytek v Polsku28 Kvalitní Stock z Nábytek v Polsku95 Svátecní šaty Fotka z Nábytek v Polsku54+ Svátecní šaty Sbírka z Nábytek v Polsku15 Nejvíce Sbírka z Nábytek v Polsku82 Nejnovejší z Nábytek v Polsku46+ Nejnovejší z Nábytek v Polsku40 Nejlépe Obraz z Nábytek v Polsku29 Nejlepší z Nábytek v Polsku46+ Kvalitní z Nábytek v Polsku65 Nejlépe Stock z Nábytek v Polsku35+ Nejvýhodnejší z Nábytek v Polsku58+ Nejnovejší Fotografií z Nábytek v Polsku55+ Nejlepší Fotografií z Nábytek v Polsku50+ Nejchladnejší z Nábytek v Polsku61 Svátecní šaty z Nábytek v Polsku28 Nejlepší Obrázky z Nábytek v Polsku90 Nejlepší Stock z Nábytek v Polsku55 Nejvíce z Nábytek v Polsku43 Nejvíce Stock z Nábytek v Polsku53+ Nejlepší z Nábytek v Polsku98+ Nejchladnejší z Nábytek v Polsku67 Nejlépe z Nábytek v Polsku75 Svátecní šaty z Nábytek v Polsku100+ Nejnovejší z Nábytek v Polsku55 Nejlepší Obrázek z Nábytek v Polsku54+ Nejvýhodnejší z Nábytek v Polsku60+ Nejvíce Obraz z Nábytek v Polsku80 Nejlepší z Nábytek v Polsku66+ Kvalitní z Nábytek v Polsku38+ Nejlépe Stock z Nábytek v Polsku25+ Nejchladnejší z Nábytek v Polsku45+ Nejlepší z Nábytek v Polsku45+ Nejlepší Fotka z Nábytek v Polsku43 Nejlepší Obrázky z Nábytek v Polsku70+ Nejlépe Stock z Nábytek v Polsku74 Nejnovejší Stock z Nábytek v Polsku69 Kvalitní z Nábytek v Polsku27+ Nejchladnejší z Nábytek v Polsku20 Nejchladnejší Fotky z Nábytek v Polsku71+ Kvalitní z Nábytek v Polsku100+ Svátecní šaty Fotky z Nábytek v Polsku80 Nejnovejší Fotka z Nábytek v Polsku20 Nejvýhodnejší Galerie z Nábytek v Polsku55 Kvalitní z Nábytek v Polsku50+ Nejnovejší Fotografií z Nábytek v Polsku95+ Nejlépe z Nábytek v Polsku69 Kvalitní z Nábytek v Polsku85+ Nejnovejší Galerie z Nábytek v Polsku83+ Nejvíce z Nábytek v Polsku25 Nejlépe Obrázky z Nábytek v Polsku10 Nejlépe Fotografií z Nábytek v Polsku38+ Nejvýhodnejší Obrázek z Nábytek v Polsku

Související s Nábytek v Polsku