Sebastiaandillmann

Home » Interiéru a Exteriéru » Modularni Skrin

Modularni Skrin

Modularni Skrin

Monitory s prohnutou obrazovkou, případně i zakřivené televizory, nejsou v dnešní nabídce ničím výjimečným. Například přímo v případě MSI začínají ceny herních prohnutých panelů už na částce okolo 6000 Kč, přičemž v nabídce je bezmála 15 různých modelů.

Zakřivené monitory dovedou uživatele při hraní her i sledování filmů lépe vtáhnout do děje, a to díky tomu, že je obrazovka jakoby obklopuje. Stejně tak jsou takto prohnuté panely šetrnější k lidskému zraku, oči se totiž nemusí tak namáhat a zaostřovat do dálky v rozích obrazovky, místo toho mají celou plochu displeje stejně daleko.

Představení monitoru MSI MEG Alchemy 700X a dalšího herního náčiní od MSI

Jak je z řádků výše patrné, v praxi nabízejí zakřivené monitory skutečně celou řadu předností. K čemu jsou ale dobré v praxi zakřivené skříně? Model MSI MEG Alchemy 700X, který je světovou prvotinou, se ukázal na veletrhu Computex a sbíral jedno ocenění za druhým, stejně jako obdiv přítomných návštěvníků.

Důvod je prostý, zakřivená počítačová skříň je něco, co tu ještě nebylo – a na pohled vypadá skutečně zajímavě. Obzvlášť, pokud již máte na stole prohnutý monitor, může být zakřivená skříň zajímavým doplňkem. Funkční přednosti plynoucí ze zakřivené konstrukce ale tento model nemá.

Zajímavá je však novinka svou modulárností. Celá skříň je totiž navržená tak, aby bylo možné jednotlivé komponenty rozmístit přesně podle přání uživatelů. Základní deska sice bude vždy uprostřed, nicméně úložiště a pasivní blok vodního chlazení je možné umístit napravo i nalevo. Fantazii se zkrátka meze nekladou.

Podle ohlasů na veletrhu Computex je skříň MEG Alchemy 700X trefou do černého. Na bližší informace o ceně a dostupnosti si však budeme muset ještě počkat.

Nejnovejší Obraz z Modularni Skrin

Modularni Skrin Galerie

15+ Svátecní šaty z Modularni SkrinKolekce 72 Kvalitní Fotografií z Modularni Skrin46+ Nejnovejší Fotky z Modularni Skrin - vidaXL Modulární skříň s 11 přihrádkami černobílá 11 x 116 x 11,11 cmKolekce 30 Kvalitní z Modularni SkrinKolekce 31+ Nejlépe Sbírka z Modularni SkrinKolekce 92+ Nejchladnejší z Modularni Skrin - vidaXL 1195 Nejnovejší Galerie z Modularni SkrinKolekce 23 Nejlepší Fotografií z Modularni Skrin