Sebastiaandillmann

Home » Interiéru a Exteriéru » Které se můžete naučit od bílá kuchyň – Bílá Kuchyň

Které se můžete naučit od bílá kuchyň – Bílá Kuchyň

Které se můžete naučit od bílá kuchyň – Bílá Kuchyň

Když Aneta s Martinem žili v nájemním bytě, byli tam spokojeni a nějaké nové bydlení nijak neřešili.

Pak jim ale před domem začala růst novostavba, která je nezajímala do té doby, než měla postavené poslední patro s velikou terasou. Už na dálku, na kterou dohlédli, se do terasy zamilovali a doufali, že by u ní mohl být i pěkný dosud volný byt. Neváhali, rychle si objednali prohlídku a měli štěstí hned dvakrát.

Většinu úložného prostoru řeší vysoká vestavěná skříň vyrobená na zakázku. Vtipným prvkem jsou bílé kulaté věšáčky na protější stěně, které si nechala Aneta také vyrobit.

Bílou kuchyň z Ikea si majitelka navrhla sama. Sestavu doplňuje ostrůvek s deskou o rozměrech 180 × 212 cm, kterou vyráběl truhlář na zakázku.

Terasa má stejnou rozlohu jako celý byt, což je pro zapálenou zahradnici Anetu nekonečný prostor k vyžití. Pěstuje tady květiny, keře, ale i bylinky a ovoce.

Byt ještě nebyl prodaný a velikostí i dispozicí jim naprosto vyhovoval. Má totiž 64 metrů a stejné rozměry má i terasa, která se přes sezonu mění na „letní byt se zahradou“.

V době koupě bytu už nebylo možné provádět jakékoli zásahy. Byla hotová koupelna s toaletou, usazené dveře a vymalováno.

V podstatě majitelům tento stav vyhovoval, jen by se jim více hodil sprchový kout místo vany. V pokojíku zrušili výklenek připravený na vestavěnou skříň, který zbytečně ubíral místo v sousedním obývacím pokoji.

Ještě také měnili přívody elektřiny v obýváku, protože chtěli situovat TV stolek na protilehlou stranu. Zařízení bytu měla plně v režii Aneta.

Šedá výmalba v ložnici vznikla šťastnou náhodou. Zbyla barva určená na zeď za kuchyň, a tak ji majitelé použili i na zeď do ložnice.

Koupelnu vybavil developer, ale bílé obklady a nábytek nijak neruší koncepci bytu, takže se s tím majitelé smířili.

Jediné, na čem se s Martinem neshodli, byla podlaha. Aneta chtěla dekor betonu, což by působilo chladně, a tak přistoupila na Martinův návrh dřeva, které prostor pocitově zahřívá.

Inspiraci k nadčasovému a střídmému interiéru čerpala z časopisů a z internetu. Líbí se jí bílá barva, která posloužila jako neutrální základ, k němuž ladila další vybavení.

Středobodem hlavní obytné místnosti je bílá lesklá kuchyň s hladkými dvířky z Ikey, kterou si Aneta sama navrhla. Varné centrum a jídelnu soustředila do ostrůvku. Téměř veškeré další zařízení je z obchodního domu Ikea, vestavěné skříně a doplňky třeba v podobě černého květníku či bílých dřevěných věšáků jsou vyrobeny na zakázku.

V létě se ale veškeré dění přesouvá na terasu, kde se stoluje, griluje, odpočívá a zahradničí. V plánu je ještě vířivka, která bude sloužit k osvěžujícímu relaxu v parných letních dnech.

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou bílá kuchyň a rádi byste se pochlubili? A tohle nejlepší galerie z bílá kuchyň !!!

Které se můžete naučit od bílá kuchyň – Bílá Kuchyň Galerie

Bílá kuchyň | InHausВибране - ЯндексBílá kuchyň: symbol čistoty a elegance, který se nikdy ..Bílé kuchyně - fotogalerie pro vaši inspiraci - Gorenje - Bila KuchynByt v panelovém domě a v něm krásná kuchyň | Greytech - Bila KuchynPetr Molek - opravdu světlý interiér kuchyně a obýváku - RD Praha (bílá  kuchyň, bílý obývák) - Bila KuchynBílá kuchyně? Proč ne… - LepebydletDub a bílá - Lebon - Bila Kuchyn