Sebastiaandillmann

Home » Interiéru a Exteriéru » Jak se Policka Do Koupelny chystá změnit vaše obchodní strategie – Policka Do Koupelny

Jak se Policka Do Koupelny chystá změnit vaše obchodní strategie – Policka Do Koupelny

Jak se Policka Do Koupelny chystá změnit vaše obchodní strategie – Policka Do Koupelny

I v minimalistické koupelně využíváme nábytek, byť v omezené míře. Snažíme se koupelnu zařídit tak, aby vynikly hlavně materiály a barva nábytku.

Převládá trend hranatých tvarů s použitím osvědčené bílé barvy v kombinaci s různými odstíny dřeva.

Jednoduché úložné boxy za umyvadlem z materiálu, kterému nevadí vlhkost. Všechno je tak vždy při ruce a úhledně uspořádané. I vnitřní prostor ve skříňce je obohacen o praktický posuvný box.

Moderní koupelnový nábytek má dostatek chytrých úložných prostor. Vybírat lze z různých typů a možností.

V malé koupelně volíme spíš nábytek do výšky, v oblibě jsou stále úzké vysoké skříňky, ale vyplatí se investovat do koupelnového nábytku na míru.

Asymetrická skříňka pod umyvadlo v kombinaci středního odstínu masivního dřeva a bílé je v duchu současných koupelnových trendů.

Moderní koupelnový nábytek se nese v přírodních neutrálních barvách – béžové, hnědé, šedé, zemité, žluté, světle modré či zelené, přesto stále dominuje bílá, která je symbolem čistoty.

Úložné dózy z odolného plastu s hebkým sametovým povrchem v šedé nebo fuchsiové barvě (za sadu 399 Kč). Lze doplnit o kelímky na zubní kartáčky, dávkovač mýdla a zásobník na kosmetické ubrousky ve stejném designu.

Zásuvka pod umyvadlo – plnovýsuvy jsou mnohem praktičtější než skříňky. Některé mají přímo dokonale rozčleněný prostor tzv. organizérem, který se přizpůsobí a nastaví na potřebnou velikost podle momentálních potřeb.

Do zásuvek umyvadlové skříňky pohodlně uložíme ručníky, kosmetiku i další nezbytnosti.

Nábytková série Cube dodá koupelně luxusní nádech a přitom se postará o problém s úložnými prostory. Nevšední kombinace skříňky s umyvadlem (od 4253 Kč) zaujme geometrickou čistotou linií a nadčasovostí.

Umyvadlová skříňka je vhodnou možností pro ukládání hygienických potřeb. Pokud je dobře organizovaná, oceníme její přehlednost. A nevadí, jestli má dvířka, nebo je plně výsuvná. Jedinou nevýhodou jsou částečně omezené vnitřní prostory kvůli sifonu pro odpad.

Pohodlné uložení kosmetiky či toaletních doplňků zpříjemňuje nábytek řady Nova Pro značky Kolo. Nabízí prostorné, dobře organizované interiéry skříněk určených pod umyvadlo, boční a také např. skříňky zavěšené nad umyvadlem.

Drátěný program patří mezi účelné systémy pro uložení potřebných věcí, zejména výklopné koše, kam ukládáme ručníky a osušky, ale třeba i špinavé prádlo. Jsou nejen praktické, protože zajišťují dostatek vzduchu, ale také zabírají minimum volného prostoru v koupelně.

Volit můžeme z mnoha tvarů a provedení, přímo na míru naší koupelně. Menší poličky lze zavěsit i do rohu sprchového koutu a využít je k odkládání sprchových gelů a šampónů.

Koupelnový nábytek Inn se pyšní exkluzivním leskem. Kolekci v hranatém designu a bílém odstínu tvoří prostorná skříňka s umyvadlem Norm a doplňkové vysoké skříně.

Otevřené police jsou vysoce variabilní. Mohou se zavěsit kamkoli a mít i několik funkcí. Menší plastové nebo kovové poličky lze umístit vedle umyvadla a využít je pro ukládání ručníků nebo pro odkládání hygienických a kosmetických potřeb.

Police, nebo nika? Navzdory tomu, že otevřené police nejsou zrovna hitem posledních let, v koupelně potřebujeme mít přehledně srovnané hygienické potřeby. Je na každém z nás, jestli nám vyhovuje odkládací plocha za umyvadlem, pod zrcadlem nebo v koupelnové nice.

Závěsná polička do sprchy je pochromovaná do vysokého lesku. Cena asi 299 Kč.

Skříňka se zrcadlem je ideální pro uložení drobností, bez kterých se zde neobejdeme, a přitom máme vše uklizeno. Skříňka disponuje úložným prostorem a zrcadlem zároveň, nabízí místo na krémy, parfémy a vody po holení. Prostor za zrcadlem bývá navíc osvětlen a zpravidla vybaven zásuvkou pro holicí strojek.

Nábytkovou řadu Petit tvoří skříňky a umývátka (od 2466 Kč), které najdou uplatnění jak v minimalistických koupelnách, tak na samostatných WC. I zde získáme místo pro uložení všeho potřebného.

Háčky a věšáky obvykle využíváme k zavěšení ručníků, županu a drobností, které potřebujeme mít stále na dosah.

Nejnovejší Obrázky z Policka Do Koupelny

Jak se Policka Do Koupelny chystá změnit vaše obchodní strategie – Policka Do Koupelny Galerie

Závěsná polička do koupelny se 13 patry Metaltex Onda | Bonami - Policka Do KoupelnyPolicka plastova do koupelny - CochcesPolicka plast do koupelny | HLEDEJCENYPolicka plast do koupelny - CochcesPolicka na kosmetiku do koupelny | SlevisteUniverzální polička do koupelny | blancheportePraktické rohové poličky do koupelny nebo kuchyně - Policka Do KoupelnyPolicka plastova do koupelny - CochcesSklenena policka do koupelny | SlevistePoličky do koupelny | AROK - Policka Do Koupelny