Sebastiaandillmann

Home » Interiéru a Exteriéru » Detská Skrín

Detská Skrín

Detská Skrín

Zpět na

Velký obývák spojený s kuchyní s okny na protilehlých stranách sloužil i jako kuchyň, jídelna a dětská herna. Jana a Martin potřebovali domyslet, jak bude prostor nejlépe fungovat. Designérce Andree Beranové se podařilo maximálně přizpůsobit pokoj předškolním dětem a vyladit ho do krásy pastelovými barvami.

PROSTOR Prostorná místnost s plochou 50 m2 s protilehlými okny do ulice a do zahrady slouží jako kuchyň, jídelna, dětská herna a obývací pokoj. Dřív to byly dvě místnosti, takže mezi nimi zůstaly krátké polopříčky.

PROBLÉM Jana a Martin nevěděli, jak doladit zařízení včetně osvětlení. Potřebovali také domyslet, jak bude prostor nejlépe fungovat. Jana si přála pracovní stůl a pro Petrušku s Tomáškem šikovný prostor na ukládání hraček.

ŘEŠENÍ Pracovní stůl navrhla Andrea do kuchyně pod okno. Místo skříně a přebalovacího pultu jsou za dveřmi police na hračky. Zvítězily pastelové barvy a dřevo.

DŘÍVE Místnost nebyla stoprocentně využitá. Chyběly pracovní stůl i dobře řešený prostor na všechny hračky.

NYNÍ Hluchá místa vyplnily pracovní stůl a lavice. Roh za dveřmi do pokoje obsadila skříň na hračky. Všude přibyly doplňky.

Dříve:  V docela hezké kuchyni bylo možná až příliš modré. Kout pod oknem čekal na další zařízení. Místnosti chyběl systém podpořený pracovním stolem. Z ulice bylo vidět dovnitř.

Nyní: V rohu pod oknem vzniklo pracovní místo, které mohou využívat rodiče i děti. Prostoru sluší dekor dřeva na nábytku a pracovních kuchyňských deskách.

Dříve: Hluché místo vlevo před skříní vyplňovalo obyčejné křeslo. Nad jídelním stolem chybělo hezké svítidlo.

Nyní: Přibyla atraktivní svítidla. Místo za kuchyňskou skříní vyplnila úložná lavice, krytý kout k odpočinku.

Dříve: Obývák působil neútulně, protože byl zařízený stylem, „co dům dal“. Hračky bydlely vlevo v komodě pod TV a chyběla knihovna.

Dříve: Prostor se zaplnil, přesto působí příjemně vzdušně. Stěnu zdobí policový systém String a betonová stěrka.

Design: Andrea Beranová
Foto: Veronika Raffajová

Vyrobeno va spolupráci s časopisem Nové proměny bydlení

proměna, nové proměny bydlení, hobby

Nejlepší Fotografie z Detská Skrín

Detská Skrín Galerie

38+ Nejlepší z Detská Skrín Expedo42+ Nejnovejší Sbírka z Detská Skrín - Dětská rohová skříň York 13Akcie 27 Nejlepší Galerie z Detská Skrín - Dětská skříň Filip colorKolekce 26 Nejlépe Obrázky z Detská SkrínKolekce 50+ Nejlepší z Detská Skrín37 Nejnovejší Obrázek z Detská Skrín - Dětská šatní skříň GabinKolekce 21+ Kvalitní z Detská Skrín - Dětské skříně - Hezký dětský nábytekKolekce 50 Svátecní šaty z Detská Skrín - Dětská skříň Zoon